Vadovų paieškos įmonė „Master Class Lietuva“ prisijungė prie tarptautinės vadovų atrankos įmonių grupės „Agilium Worldwide“. Tai viena iš 25 pirmaujančių kompanijų pasaulyje, kurios specializacija – aukščiausios ir vidurinės grandies vadovų bei valdybos narių atranka. Nuo lapkričio mėnesio Lietuvos įmonė „Master Class Lietuva“ yra vienintelė iš Baltijos šalių šioje tarptautinėje grupėje.

Apjungė vietinę ekspertizę ir tarptautinę perspektyvą

„Šis žingsnis – reikšmingas pokytis po daugiau nei 10 metų įdirbio rinkoje ir svarbus mūsų teikiamų paslaugų kokybės įvertinimas. Daugelyje šalių „Agilium Worldwide“ yra tarsi nerašytas vadovų atrankos kokybės ženklas, mes klientų pasitikėjimą taip pat kuriame išskirtine kokybe visuose atrankos etapuose. Todėl sprendimą jungtis prie tarptautinio tinklo paskatino bendros vertybės, natūrali plėtra ir į užsienio rinkas orientuoti klientų poreikiai“, – sako „Master Class Lietuva“ steigėja ir vadovaujanti partnerė Laura Duksaitė – Iškauskienė.

Pasak jos, ekspertizė vietos rinkoje ir tarptautinė perspektyva yra vienas pagrindinių privalumų, kuriuos klientams teikia partnerystė su „Agilium Worldwide“ tinkui priklausančia organizacija.

„Nesiekiame tinklo plėtros bet kokia kaina, atidžiai atsirenkame savo partnerius. Mums svarbiausia, kad jie siektų bekompromisio meistriškumo strateginėse rinkose. Būtent dėl to, jog atidžiai atsirenkame partnerius pagal jų vertybes, taip sklandžiai bendradarbiaujame grupės mastu. Mūsų stiprybė – ne rinkų, kuriose esame skaičius, o geriausios kompanijos tose rinkose“, – apie grupės veiklos principus sako Monika Borgers, „Agilium Worldwide“ vykdančioji direktorė.

„Agilium Worldwide“ veikia 29 šalyse Europoje, Šiaurės ir Pietų Amerikoje, Afrikoje ir Azijoje. Tarptautinis tinklas dengia rinkas nuo artimiausių kaimynų Lenkijoje iki tolimiausių Australijoje ir Kinijoje.

Išlaikys autonomiją, lankstumą ir greitį

„Kadangi tinklas veikia išlaikydamas vietinės atrankų kompanijos autonomiją, išvengiame sudėtingų biurokratinių procesų grupėje ir išsaugome lankstumą bei greitį. Tuo pačiu reaguojame į tarptautines inovacijas ir galime pasiūlyti greitą bei kokybišką atranka beveik 30 pasaulio šalių“, – dalijasi L. Duksaitė – Iškauskienė.

Ji priduria, kad augant Lietuvos įmonių eksporto plėtrai užsienyje, vis dažniau susiduriama su užsienio rinkas išmanančių vadovų poreikiu. Nemažai Lietuvos įmonių pasiekė tokį plėtros etapą, kai siekia įeiti į konkrečias užsienio rinkas, kuriose pirmiausiai reikalingas vietinę rinką suprantantis pardavimų vadovas.

„Dažnai žvalgome Europos šalių rinkas, ieškodami specializuotuose sektoriuose dirbančių vidurinės grandies vadovų, dabar turėsime patikimus partnerius, kurie užtikrins geriausią kokybę vietinėje rinkoje ir dažnu atveju reikalingą greitį“, – sako „Master Class LT“ vadovaujanti partnerė.

„Apie Master Class Lietuva“

Viena pirmaujančių tiesioginės vadovų paieškos įmonių Lietuvoje, kasmet sėkmingai įgyvendinančių virš 50 vadovų paieškos projektų Lietuvoje ir už jos ribų. Per 12 veiklos metų įmonė bendradarbiavo su įvairaus dydžio prekybos, paslaugų, gamybos, IT ir technologijų sektorių įmonėmis. www.masterclass.lt

Apie „Agilium Worldwide“

Tarptautinė tiesioginės vadovų paieškos įmonių grupė, kurią sudaro nepriklausomos, steigėjų valdomos vietinės paieškos agentūros beveik 30 šalių visame pasaulyje. „Agilium Worldwide“ grupės paslaugomis naudojasi tiek „Fortune 500“ kartelę pasiekusios įmonės, tiek startuoliai. Ši grupė yra viena iš 25 pirmaujančių vadovų atrankos kompanijų pasaulyje.  https://agiliumworldwide.com/

Panašūs įrašai