Sąskaitų finansavimo pradininkė Lietuvoje UAB „Debitum Fori”, valdanti prekės ženklą „Debifo” jungiasi su Olandijos faktoringo bendrove „Factris”. Sandoriu, kurio vertė neatskleidžiama, „Factris” įsigijo 100 proc. „Debifo” akcijų paketą.
Tai strateginis „Factris” žingsnis siekiant tapti lyderiu Europos smulkaus ir vidutinio verslo finansavimo rinkoje. Įsigijimą finansavo vienas didžiausių “fintech” rizikos kapitalo fondų Europoje „Speedinvest“ bei investicinė bendrovė „Optima Investments“.

„Mes labai džiaugiamės galimybe dirbti kartu su „Debifo” komanda. Tai jauni ir progresyvūs savo srities ekspertai, pasiekę puikių rezultatų Lietuvos rinkoje. Tikimės, kad dirbdami kartu su „Debifo”, tapsime pirmaujančiu apyvartinio kapitalo sprendimų smulkiam ir vidutiniam verslui teikėju Europoje” – teigė “Factris” vadovas Brian Reaves.

„Debifo” įkūrėjas ir vadovas Justas Šaltinis prisijungs prie „Factris” vadovų komandos ir užims veiklos operacijų vadovo pareigas (angl. COO).

„Mūsų komandai prisijungimas prie „Factris” atveria naują plėtros etapą. Dirbdami kartu padidinsime įmonių finansavimo galimybes, išplėsime siūlomų paslaugų spektrą, o taip pat galėsime pasiūlyti konkurencingesnes kainas savo klientams.” – kalbėjo Justas Šaltinis.

2018 m. gruodį „Factris” pasirašė 100 mln. eurų kredito linijos sutartį su Šveicarijos investicine bendrove „Ruvercap”. Šios lėšos bus skirtos Europos smulkaus ir vidutinio verslo įmonių apyvartinio kapitalo finansavimui.

Apie „Factris”

Olandijoje įkurta „Factris“ veikla grindžiama naujausiomis technologijomis, asmeniniu požiūriu į klientą bei inovatyviais kreditavimo sprendimais.

Įmonė orientuojasi į verslo finansavimo proceso supaprastinimą, kas ypač aktualu smulkiam ir vidutiniam verslui. Naudodamiesi naujausiomis technologijomis bei procesais, „Factris” užtikrina finansavimo stabilumą bei patikimumą, o plėsdama partnerių tinklą Europoje pritaiko paslaugas ir prie konkrečių vietos verslo poreikių.

Daugiau: www.factris.com

Apie „Debifo”

„Debifo” – pirmoji sąskaitų finansavimo sprendimų smulkiam ir vidutiniam verslui teikėja Lietuvoje, užimanti apie 35 proc. alternatyvios faktoringo rinkos. Užimdama lyderio poziciją įmonė suteikė finansavimo už didesnę nei 85 mln. Eur sumą daugiau nei 350 įmonių Lietuvoje. 2016 m. „Debifo” tapo Lietuvos verslo konfederacijos  organizuojamo konkurso „Metų paslauga” nugalėtoja. 2017 m. buvo pripažinta TOP įmone rekvizitai.lt atliekamuose verslo stabilumo įvertinimuose.

Daugiau: www.debifo.lt

Panašūs įrašai