Puslapio versija spausdinimuiSpausdinti

Verslo misijos

 
2017.11.09

KVIETIMAS DALYVAUTI VERSLO DELEGACIJOJE Į DUBAJŲ (JUNGTINIUS ARABŲ EMYRATUS) 2018 m. sausio 29d. - vasario 1 d.*

 

         KVIETIMAS DALYVAUTI VERSLO DELEGACIJOJE Į DUBAJŲ (JUNGTINIUS ARABŲ EMYRATUS)
                                 
                     2018 m. sausio 29d. - vasario 1 d.*

 Lietuvos verslo konfederacija (LVK) ir įmonė "Autare"  kviečia įmones jungtis į verslo misiją Dubajuje (JAE). Šiuo metu yra formuojama verslininkų delegacija, renkami interesai.


 VIZITO METU PLANUOJAMI ŠIE RENGINIAI:
•    Bus suorganizuoti dvišaliai B2B susitikimai pagal vykstančiųjų išreikštus interesus konkrečiose verslo organizacijose, valstybinėse institucijose ar ūkio subjektuose.
•    Susitikimai su JAE valstybinių ir verslą skatinančių institucijų atstovais pagal vykstančiųjų išreikštus interesus, JAE objektų lankymas.
•    Vizito metu numatoma galimybė apsilankyti sausio 29d- vasarios 1 dienomis vykstančioje "ARAB HEALTH 2018"   parodoje.
•    Esant pageidavimams, suorganizuosime susitikimą su lietuvių verslininkais, dirbančiais JAE.


VIZITO TIKSLAS - paskatinti Lietuvos ir Jungtinių Arabų Emyratų ekonominių santykių plėtrą, stiprinti Lietuvos įmonių paslaugų ir prekių eksportą į JAE ir padėti vystyti tarptautinio bendradarbiavimo projektus, bei pristatyti projektus ir pritraukti JAE investicijas į Lietuvą.


 DALYVAVIMO SĄLYGOS:
Surinkus susidomėjusių verslininkų grupę bus suorganizuoti logistiniai sprendimai bei apgyvendinimas centralizuotai. Kviečiame įmones užpildyti interesų anketą ir atsiųsti adresu travel@autare.lt iki š.m. gruodžio 31 d. Daugiau informacijos dėl vizito: Gintarė Zlatkienė, tel. 8 679 36330; 8 5 2627401.
Įmonių dalyvavimas dalinai finansuojamas pagal 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų programą, iš Europos plėtros fondo lėšų, šiuo atveju, iki 1416,82 Eur. PVM nėra finansuojamas projekte. LVK įgyvendina projektą pagal priemonę “Naujos galimybės LT” skirtą įmonių eksporto rinkų paieškai ir plėtrai. Priemonės apimtyje finansuojamos įmonės, vykstančios į verslo misijas. Finansavimą gali gauti labai mažos, mažos ir vidutinės įmonės su sąlyga, jog grupę turi sudaryti bent 5 atstovai iš vieno ekonomikos sektoriaus, tokiu atveju atsiranda galimybė finansuoti ir kitų ekonomikos sektorių atstovus.
 
 
*Misijos data yra preliminari. Priklausomai nuo individualių interesų data gali būti koreguojama.

 


Kviečiame apsilankyti
 
Nacionaliniai partneriai: