Puslapio versija spausdinimuiSpausdinti

SVV įmonių tarptautinio bendradarbiavimo galimybių vystymas (SVV-TIP)

 
 

 

 

 

 


Projekto tikslas – didinti Lietuvos įmonių tarptautinį konkurencingumą, padedant įmonėms skverbtis į naujas rinkas ir plečiant bendradarbiavimo apimtis esamose. Projektas įgalina Lietuvos įmones ieškoti naujų, neatrastų eksporto krypčių.

Lietuvos verslo konfederacija (toliau – LVK) dalyvauja Europos Sąjungos struktūrinių fondų investicijomis finansuojamoje priemonėje „NAUJOS GALIMYBĖS LT“, skirtoje plėsti labai mažų, mažų ir vidutinių gamybos ir paslaugų įmonių rinkas bei padėti joms ieškoti naujų rinkų ir įgyvendina projektą „SVV įmonių tarptautinio bendradarbiavimo galimybių vystymas (SVV-TIP)“.

LVK organizuoja įmonių produkcijos pristatymą parodose ir verslo misijas. Geografija neapsiriboja vien tik Europos valstybėmis – keliaujama ir į perspektyviausias kitų regionų šalis, pasižyminčias besivystančioms ekonomikoms būdingu sparčiu augimu ir naujų produktų bei paslaugų paklausa.

Dar šiemet LVK planuoja surengti verslo misijas į Jungtinius Arabų Emyratus (JAE), Prancūziją, Vokietiją, Lenkiją, Kiniją, Italiją, Belgiją ir Turkiją.

Labai mažas, mažas ir vidutinio dydžio įmones kviečiame aktyviai naudotis unikalia galimybe užmegzti naujus kontaktus, prisistatyti potencialiems klientams ir užsakovams B2B formato susitikimuose, patiems pajausti naujos rinkos pulsą bei nuotaikas. LVK kiekvienos verslo misijos metu atsižvelgia į dalyvių pareikštus pageidavimus ir turimus interesus, dėdama visas pastangas surengti susitikimus ne tik su verslo, bet ir su sprendimus priimančių institucijų atstovais, verslo organizacijomis. Daugiau informacijos lankstinuke. 

Projekto įgyvendinimo laikotarpis: 2015 m. spalio 8 d. - 2018 m. kovo 31 d.

Daugiau apie projektą „SVV įmonių tarptautinio bendradarbiavimo galimybių vystymas (SVV-TIP)“ ir jo priemonę „NAUJOS GALIMYBĖS LT“:


 

Kviečiame apsilankyti
 
Nacionaliniai partneriai: